آرکی وب

 

درباره ارکی وب

ارکی وب یک استودیو بین رشته ای است که تلاش میکند همواره مرز های جدیدی را خلق کند . امروزه با گسترش علوم مختلف معنی مرز کم رنگ تر شده و ما بسیار پیچیده تر از پیش میتوانیم مرز را مشخص کنیم ، از همین رو تلاش میکنیم تا با شناخت دقیق حوزه هایی مانند طراحی ، گرافیک ، معماری ، تکنولوژی ، IT و وب معنی تازه ای را در یک مرز جدید خلق کنیم . ما مطمئن هستیم که با دانش و هنر تیمی میتوانیم با تغییراتی کوچک اتفاقاتی بزرگ رقم بزنیم .تمام تلاش تیم ما در ارکی وب بر این خواهد بود که حامی بلند پروازی های شما در مرزهای طراحی و تکنولوژی باشیم . ما در تلاش هستیم تا به صورت هدفمند و تخصصی در راستای نیاز ها و چشم اندازهای مشتریان خود بهترین مشاوره ها و خدمات را در اختیار آنان قرار دهیم .

 

خدمات ارکی وب 

 

ارزش‌هایمان چیست ؟

مشتری‌محوری/ مشتری مداری
همواره در تلاش هستیم تا بهترین تجربه ها را برای مشتریانمان خلق کنیم ،با تمرکز بر هنر تیمی باور داریم که میتوانیم فراتر از تعهدات خود به مشتریانمان رویم . ما در استودیو بین رشته ای آرکی وب بر این باور هستیم که مشتری مداری اصلی ترین ارزش ماست.

نوآوری

با باور به اینکه نوآوری و خلاقیت میتواند به عنوان یک مزیت رقابتی عمل کند همواره در تلاش هستیم که نوآور باشیم .

شفافیت
همه‌چیز را صادقانه بیان میکنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیر

 

چشم اندازمان کجاست ؟

چشم اندازمان این است که در حوزه های دیزاین ، معماری و وب شماره 1 خاورمیانه باشیم . همچنین مرجع جدیدی از معماری در بستر وب باشیم .

ماموریتمان چیست؟

با استفاده از انتخاب صحیح ابزارهای طراحی همواره خلاقیت و نوآوری را به ارمغان آوریم .